Jechali bez "prawka" i wpadli na patrol drogówki


Policjanci na co dzień stoją na straży bezpieczeństwa obywateli. Patrole "drogówki" oprócz sprawdzania stanu trzeźwości i badania tzw. "narkotestami", sprawdzają również kierujących pod kątem posiadanych uprawnień. Tylko w przeciągu ostatnich kilku dni, na terenie powiatu gryfińskiego "wpadło" trzech kierujących, którzy nie powinni wsiadać za kierownicę samochodu. 


We wtorek 1 listopada około godziny 21:10 w miejscowości Czartoryja (gmina Chojna) policjanci z Komisariatu Policji w Chojnie podczas kontroli drogowej pojazdu marki Ford ujawnili, że 38-letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Gryfinie. 

Z kolei w piątek 28 października około godziny 21:10 w Chojnie na ulicy Jagiellońskiej policjanci Ruchu Drogowego z tamtejszego komisariatu w trakcie kontroli drogowej pojazdu marki Opel ujawnili, że 31-letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Stargardzie. 

Tego samego dnia, około godziny 19:20 w Chojnie na ulicy Dworcowej policjanci Ruchu Drogowego z tamtejszego komisariatu podczas kontroli drogowej pojazdu osobowego marki BMW ujawnili, że 35-letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, posiada dwa aktywne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych wydane przez Sąd Rejonowy w Myśliborzu oraz Sąd Rejonowy Szczecin Prawobrzeże i Zachód. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza