Najlepsze dyskretne wibratory dla kobiet – ranking TOP 5


Pewne siebie i świadome kobiety wymagają od nowoczesnych wibratorów nie tylko ciekawych funkcji, lecz także stylowego i dyskretnego wyglądu – tak, aby urządzenie zaspokajało ciało, ale i cieszyło oko. Ładne przedmioty poprawiają humor, a to dobry wstęp do igraszek.


Najlepsze wibratory dla kobiet – czyli jakie? Ciche, mocne, łatwe w obsłudze czy z wieloma fikuśnymi urozmaiceniami? Ciężko odpowiedzieć na to pytanie, bo wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Drogeria internetowa MAKEUP przygotowała dla nas zestawienie tych najbardziej dyskretnych i niepozornych modeli, które śmiało można nosić przy sobie ze względu na piękny i jednocześnie tajemniczy design.

Dyskretne wibratory – ranking

1. S-Hande Lipstick

W rankingu na najlepsze wibratory, które potrafią zmylić nawet najbardziej czujne umysły, zdecydowanie wygrywa ten w kształcie szminki do ust. Tak, dobrze przeczytałaś. S-Hande Lipstick to wibrator w wersji mini, który wygląda identycznie jak pomadka. Możesz prowokacyjnie wrzucić go do torebki i nikt nie zorientuje się, jakie jest jego prawdziwe przeznaczenie. Gadżet oferuje aż 9 trybów wibracji, które szybko dopasujesz do własnych preferencji. Dodatkowo posiada wymienne końcówki – oprócz tradycyjnej także taką z rogami i przypominającą koronę, co urozmaica stymulację.

2. S-Hande Reba Massager

Masażer imitujący zabawkowego, i przy tym niezwykle uroczego, króliczka. Możesz spokojnie postawić go na szafce nocnej, bo wygląda niczym subtelna kobieca dekoracja. Tym bardziej, że jest podświetlany – jak lampka! Jak pomaga osiągnąć rozkosz? Poprzez wibrujące w 9 trybach królicze uszy. Służą głównie do pobudzania łechtaczki, jednak możesz stymulować nimi także sutki czy inne strefy erogenne ciała. S-Hande Reba Massager jest bardzo cichy i wodoodporny – doskonały pod prysznic, w jacuzzi, ale i sytuacjach wymagających wzmożonej dyskrecji.

3. Satisfyer Sexy Secret Panty Vibrator

Nowoczesny i designerski wibrator pod bieliznę. Idealny, jeśli marzą Ci się lekko kontrowersyjne figle w miejscu publicznym. Jak działa? Przede wszystkim jest cichuteńki – aby nikt nie zorientował się, że go przy sobie masz. Montuje się go w bieliźnie na praktyczny płaski magnes. Nie jest to typowy model dopochwowy, a stymulujący najbardziej wrażliwą u pań łechtaczkę. A najlepsze wibratory łechtaczkowe to ostatnimi czasy prawdziwy hit i wręcz niezbędnik. Satisfyer Sexy Secret Panty Vibrator daje się sterować poprzez aplikację na smartfona lub smartwatcha, która oferuje wiele różnych programów pulsujących. Co więcej, możesz tworzyć własne wibracje w rytm ulubionych melodii na Spotify. Wow!

4. Lelo Siri™ 2

Globalny bestseller! Innowacyjny masażer muzyczny, który reaguje na odgłosy otoczenia. W głównej mierze na rytm ulubionych piosenek, ale i na odgłosy wydawane przez Twojego partnera. To do nich dostosowuje siłę i rodzaj potężnych wibracji kierowanych bezpośrednio do łechtaczki. To jedyne tego typu urządzenie dostępne na rynku, które synchronizuje prawdziwe emocje z odczuwaną aktualnie przyjemnością. Jedno ładowanie starcza aż na 2 godziny intensywnego użytkowania. Oprócz tego Lelo Siri™ 2 ma aż 8 trybów już wgranych wibracji inspirowanych różnymi stylami muzycznymi, m.in. jazzem, techno, klasycznym czy reggae.

5. Lelo Luna Smart Bead™

Tak zwane jajeczko wibrujące wykonane z komfortowego silikonu medycznego. Pełni funkcję zarówno trenera rozkoszy, jak i pomaga utrzymać mięśnie dna miednicy w dobrym stanie i zdrowiu. Lelo Luna Smart Bead™ posiada sensory dotykowe, które reagują na drgania i mierzą tym samym potencjał do osiągnięcia orgazmu – na tej zasadzie urządzenie samo dobiera odpowiedni program i intensywność wibracji, oferując przy tym 5 progresywnych poziomów. Urządzenie jest ciche i łatwe do wyciągnięcia dzięki dyskretnemu sznureczkowi.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza