Pożar wybuchł w kotłowni. Uruchomiono zbiórkę na pomoc w odbudowie domu [foto]

 

13 października 2022 roku - ta data na zawsze utkwi w pamięci Pani Zofii. Niestety w tym dniu wybuchł pożar w domowej kotłowni. Na szczęście udało się uratować dom, jednak ogień spowodował wiele strat... 


- Wybucha pożar w domowej kotłowni, topi się instalacja, gaśnie światło, tumany dymu wżerają się w każdy zakamarek domu, zadymienie nie pozwala na jakiekolwiek działanie...Z pomocą zjawia się OSP Kierzków, kolejne jednostki, które ratują dom przed żywiołem... Jednak straty są poważne, ulega znaczna, drewniana część kotłowni, instalacji elektrycznej oraz wszystkie przyrządy współpracujące z piecem posiadające w swej konstrukcji plastikowe elementy. Zadymienie było tak ogromne, że pozostawiło ślady w szklankach stojących w zamkniętych szafkach, wynikło w ubrania znajdujące się w szafie, pozostawiło ciemny i straszny obraz na ścianach. Remont oraz odbudowanie pomieszczeń pochłonęły już znaczną ilość środków, także tych które zostały przyznane z Ubezpieczenia.

Na stronie zrzutka.pl zorganizowana została zrzutka na pomoc w odbudowie domu. Akcję można wesprzeć klikając tutaj. Celem jest zebranie kwoty 50 000 złotych. 

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza