PRACA: Kierowca autobusu

Ogłoszenie: Kierowca autobusu

Firma Polenmarkt z siedzibą w Osinowie Dolnym, poszukuje doświadczonego i odpowiedzialnego Kierowcy Autobusu, który dołączy do naszego zespołu i będzie prowadził autobus na trasie z Berlina do Osinowa, zapewniając naszym pasażerom wygodne i bezpieczne podróże na targowisko.

Nasze wymagania
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii D (autobus)
  • Doświadczenia w prowadzeniu autobusów
  • Gotowość do pracy na zmiany
  • Umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:
  • Bezpieczne i profesjonalne prowadzenie autobusu zgodnie z przepisami drogowymi
  • Wykonywanie tras zgodnie z harmonogramem i dostarczanie pasażerów na czas
  • Utrzymywanie pojazdów w czystości i dobrym stanie technicznym
  • Zachowanie wysokiego poziomu obsługi klienta i dbałość o bezpieczeństwo

To oferujemy
  • Umowę o pracę
  • Elastyczny grafik z możliwością dostosowania go do swoich potrzeb
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie

Jeśli spełniasz powyższe wymagania, wyślij swoje CV na adres e-mail: szulc@polenmarkt.pl lub
zadzwoń pod numer +48 91 41 44 134 w celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną.

Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych
osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Czekamy na Twoje zgłoszenie i mamy nadzieję, że dołączysz do naszego zespołu kierowców!

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza