Praca: pracownik magazynu / umowa o pracę lub praca dorywcza

Forward2me – firma oferująca międzynarodowe usługi spedycyjne aktualnie poszukuje osób do pracy na stanowisko: Pracownik magazynu.

Zadania:
  • przyjmowanie dostaw, rozpakowywanie i pakowanie towaru
  • właściwe rozmieszczenie towaru w magazynie
  • przygotowywanie i kontrola zamówień do wysyłki
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość obsługi komputera, systemów komputerowych
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • pozytywne nastawienie i zaangażowanie do pracy

Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę zlecenia (praca dorywcza lub na stałe) lub umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus nadgodziny) uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • odzież i obuwie robocze
  • godziny pracy 9-17
  • docelowo pracę w systemie dwuzmianowym w godzinach 10.00-18.00 od pn. do pt., okazjonalnie soboty

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: ewa@forward2me.com oraz jobs@forward2me.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza