Przychodnia Salus w Chojnie laureatem konkursu "Hipokrates" [foto]


Za nami 10. jubileuszowa edycja plebiscytu medycznego Hipokrates. O tytuł w konkursie ubiegało się 2554 kandydatów w różnych kategoriach. Wśród laureatów znalazła się Przychodnia "Salus" z Chojny i jej lekarze.

Tak jak w poprzednich edycjach kandydatów do poszczególnych kategorii zgłaszali czytelnicy głosu szczecińskiego i koszalińskiego. 

Wsród nominowanych byli m.in. lekarze rodzinni, pediatrzy, pielęgniarki, którzy podczas udzielania pomocy wykazali profesjonalizm, a przy tym byli cierpliwi, pełni empatii i co nie mniej ważne, kulturalni i sympatyczni. Tym zaskarbili sobie przychylność swoich pacjentów, którzy zgłaszając ich do Plebiscytu Medycznego Hipokrates, apotem na nich głosując, odwdzięczyli się za ich pomoc.

Miło nam jest poinformować że Pani doktor Grażyna Woźniak-Kapral została zdobywczynią pierwszego miejsca w konkursie powiatowym i wojewódzkim oraz siódmego miejsca w konkursie ogólnopolskim w kategorii "Pediatra".

Doktor Sławomir Konieczny został zdobywcą drugiego miejsca w konkursie wojewódzki i pierwszego miejsca w konkursie powiatowym w kategorii "Lekarz Rodzinny".

Magdalena Wróbel została zdobywczynią pierwszego miejsca w konkursie powiatowym oraz ósmego miejsca w konkursie wojewódzkim w kategorii "Pielęgniarka". Przychodnia Salus zdobyła pierwsze miejsce w konkursie powiatowym i czwarte miejsce w konkursie wojewódzkim. 

Doktor Woźniak-Kapral bardzo wzruszona powiedziała, że ta nagroda jest ukoronowaniem jej długoletniek kariery i pracy w Przychodni w Chojnie. Tym bardziej cenna, że została wyróżniona głosami swoich pacejentów. Pragniemy bardzo podziękować za głosy naszych pacjentów. 

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza