W jeden dzień "wpadło" trzech kierowców

Policyjne kontrole przynoszą rezultaty. Tylko jednego dnia na terenie powiatu gryfińskiego "wpadło" trzech kierowców, którzy absolutnie nie powinni znaleźć się za kierownicą pojazdów. Do wszystkich zdarzeń doszło w niedzielę 6 listopada. 

Około godziny 16:20 w Trzcińsku Zdroju policjanci z tamtejszego posterunku podczas kontroli drogowej pojazdu marki Opel ujawnili, ze 25-letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy Szczecin Centrum. 

Kwadrans później w Bolkowicach (gmina Widuchowa) policjanci Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie podczas kontroli drogowej motoroweru marki Yamaha ujawnili, że 36-letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, znajduje się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 

W godzinach wieczornych w Baniach policjanci z tamtejszego posterunku w trakcie kontroli drogowej pojazdu marki Opel ujawnili, że 43-letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Stargardzie.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza