Pompy ciepła pod grzejniki. Montażem i sprzedażą zajmuje się firma z naszego regionu.


Rosnące ceny opału i ekologia sprawiają, że Polacy coraz chętniej montują pompy ciepła do ogrzewania swoich domów i... mieszkań, ponieważ takie źródło ogrzewania coraz częściej instalowane jest w budynkach wielorodzinnych. Firma Radmar Radosław Martys z Trzcińska-Zdroju posiada w swojej ofercie nową generację pomp ciepła z usługą montażu.

Radmar to stale rozwijającą się firmą która, specjalizuje się w nowoczesnych systemach grzewczych, chłodniczych i klimatyzacyjnych.

Posiadamy doświadczenie w usługach związanych z montażem instalacji energooszczędnych. Działamy z szacunkiem do natury, promujemy ekologiczne rozwiązania. Naszym klientom oferujemy czyste metody ogrzewania wody i budynków, wydajne systemy chłodnicze oraz klimatyzację dostosowaną do ich potrzeb i możliwości. Korzystamy z nowoczesnych pod względem technologii rozwiązań, nieustanie się rozwijamy i dbamy o to, by każdy klient był zadowolony z naszej pracy - mówi właściciel Radosław Martys.

Aktualnie firma posiada doskonałą pompę Viessmann Vitocal 150-A o mocy 13 i 16 kW w doskonałej cenie. Pompa ciepła powietrze/woda w wykonaniu monoblokowym. Nowa, innowacyjna technologia pomp ciepła Viessmann umożliwia niezwykle efektywne wykorzystywanie ciepła z natury do ogrzewania i chłodzenia. Pompę ciepła Vitocal 150-A z temperaturą na zasilaniu do 70°C i system adaptacji Hydro AutoControl® zaprojektowano specjalnie dla modernizowania istniejących instalacji grzewczych. Nie trzeba już koniecznie stosować ogrzewanie podłogowe do pomp ciepła – można dalej korzystać z istniejących grzejników. Przekonującymi argumentami są wysoka efektywność energetyczna, komfortowa obsługa z aplikacji mobilnej ViCare App, ekologiczna eksploatacja i efektowny design urządzeń. Jest to pompa wyskotemperaturowa pod modernizację pod grzejniki.

Masz pytania? zadzwoń +48 507 676 914, napisz na: martysradoslaw@gmail.com lub wejdź na stronę www.radmar.info.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza