Promocja noworoczna - kotły CO w doskonałej cenie w Hurtowni Multipol z Chojny

Nowoczesne i sprawdzone kotły centralnego ogrzewania renomowanej polskiej firmy DEFRO są dostępne w najlepszych cenach w Hurtowni Materiałów Budowlanych "Multipol" z Chojny. 

Defro to polski lider i jeden z większych producentów urządzeń grzewczych w Europie: kotłów c.o. na biomasę, wkładów kominkowych i piecyków pelletowych. W HMB Multipol dostępna jest szeroka gama kotłów i armatury grzewczej. 

W promocji dostępne są między innymi chwalone przez klientów kotły: 
 • Gamma 10 kW  - oszczędzasz aż 6 400,00 zł!
  cena katalogowa: 21 300,00 zł brutto
  CENA PROMOCYJNA: 14 900,00 zł brutto!

 • Gamma 15 kW - oszczędzasz aż 6 600,00 zł!
  cena katalogowa: 21 800,00 zł brutto
  CENA PROMOCYJNA: 15 200,00 zł brutto!

 • Calori 11 kW - oszczędzasz aż 5 900,00 zł!
  cena katalogowa: 17 800,00 zł brutto
  CENA PROMOCYJNA: 11 900,00 zł  zł brutto!

Poznaj kotły z serii GAMMA

GAMMA to kocioł pelletowy o zwartej kompaktowej budowie i automatycznym zespołem czyszczenia wymiennika. Szeroki zakres mocy typoszeregu 10-40 kW sprawia, że ten model z powodzeniem można dobrać do każdego budynku.

 • Kocioł posiada wbudowany system automatycznego czyszczenia wymiennika ciepła.
 • Efektowny i wysokowydajny palnik pelletowy z funkcją automatycznego czyszczenia sprawdza się często w stosowaniu pelletu niskiej jakości.
 • Palnik posiada modulację nadmuchu powietrza z systemem „ADAPTIVE CONTROL”, i zapewnia niezawodną pracę kontrolując dozowanie powietrza.Nad paleniskiem występują płomieniówki, w których zastosowano ekonomizery, służące zarazem do automatycznego ich czyszczenia.Prosta obsługa za pośrednictwem sterownika APC K SLIM, gwarantuje łatwą komunikację z kotłem. W standardzie znajduje się tzw. czujnik pogodowy, a system sterowania można rozbudować stosując dodatkowy sterownik pokojowy i moduł Internet.
 • Nominalna sprawność cieplna w zakresie 91-94% daje gwarancję mniejszego zużycia opału.

Poznaj kotły z serii CALORI

CALORI to idealny kocioł do małych i wąskich kotłowni. Szeroka rozpiętość proponowanych mocy [11-30 kW] pozwala na dobór kotła do powierzchni każdego budynku.

Zalety kotła
 • Zasobnik pelletu zintegrowany z kotłem, umieszczony bezpośrednio nad korpusem kotła. Rozwiązanie to pozwala na umieszczenie urządzenia w małych kotłowniach.
 • Efektowny i wysokowydajny palnik pelletowy z funkcją automatycznego czyszczenia. Wyposażony w modulację nadmuchu powietrza z systemem „ADAPTIVE CONTROL”, zapewnia niezawodną pracę.
 • Wymiennik (korpus) kotła o poziomej wielociągowej konstrukcji płomieniówek z zastosowaniem ekonomizerów gwarantuje wysoką sprawność i niskie koszty eksploatacji.
 • Budowa wymiennika zapewnia komfortowe czyszczenie kanałów czyniąc kocioł łatwym w codziennym utrzymaniu.
 • Prosta obsługa dzięki zastosowanemu sterownikowi APC K SLIM, gwarantuje intuicyjną obsługę oraz samokontrolę pracy sterownika.
PRZY ZAKUPIE Z MONTAŻEM - VAT 8%
* promocja ważna do wyczerpania zapasów
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza