Świąteczny koncert dla Kenii w Kościele Mariackim w Chojnie


W  Kościele Mariackim w Chojnie odbędzie się koncert charytatywny, podczas którego pieniądze zbierane będą na dzieci mieszkających w kenijskim buszu.

W mediach społecznościowych dostępne są już przedmioty, które będzie można wylicytować podczas prowadzonej  aukcji. To między innymi: koszulka Pogoni Szczecin, karnet dla dwóch osób na Festiwal Szczecin Jazz - Jazzmeia Horn, afrykańskie rzeźby (duża 50 cm), rękawice bokserskie od Przemka Salety (Mają one wyjątkową historię. Rękawice, śp. Oskar Mróz, dostał od swoich kolegów, ziomali, przyjaciół na 22 urodziny 24 marca 2019 r. Znając Oskara chciałyby, by one teraz przyniosły pomóc kenijskim dzieciom), kosz naturalnych miodów i produktów pszczelich do  Ewy Kustosz, naszyjnik afrykańskich kobiet z plemienia Samburu, koszyka Pomorze Zachodnie z podpisami piłkarzy Pogoń Szczecin plus certyfikat, strefa piękna. 2 karnety, voucher na warsztaty wokalne prowadzone przez Dorrey Lin Lyles
i wiele innych ...

Świąteczny koncert dla Kenii odbędzie się w niedzielę 11 grudnia, początek o godzinie 17:00. Na scenie zobaczymy Dorrey Lin Lyeles i Sylwestra Ostrowskiego. Gościem specjalnym będzie profesor Jerzy Sieńko - Chirurg i Onkolog. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza