Wyjechała do Niemiec i nie nawiązała kontaktu z rodziną i bliskimi. Gdzie jest Amanda Widła?


Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu, prowadzą poszukiwania za Amandą Widła, która po wyjeździe do Niemiec utraciła kontakt z rodziną a jej miejsce pobytu nie jest aktualnie znane.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu prowadzą poszukiwania za Amandą Widła, z którą rodzina utraciła kontakt. .Jak ustalono Amanda Widła w dniu 04.12.2022r wyjechała do Niemiec w celach zarobkowych gdzie miała podjąć pracę w okolicy Hamburga. Do chwili obecnej jednak nie nawiązała kontaktu z rodziną oraz brak jest informacji co do jej aktualnego miejsca pobytu.

Wymieniona ostatnio zamieszkiwała w miejscowości Golin w gminie Nowogródek Pomorski. Jej wiek to 23 lata, wzrost około 160 cm, szczupła budowa ciała, włosy długie koloru ciemnego. Na prawym przedramieniu posiada tatuaż z wizerunkiem wilka natomiast na prawym ramieniu posiada tatuaż z wizerunkiem kobiety.

Mając powyższe na uwadze policjanci proszą o informacje na temat zaginionej Amandy Widła, które pozwolą na ustalenie aktualnego miejsca pobytu kobiety. W przypadku jakichkolwiek informacji prosimy o pilny kontakt pod numerem telefonu 112 lub bezpośrednio z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Myśliboru - nr telefonu 47 78 24-511.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza