31. Finał WOŚP w Moryniu


„Chcemy wygrać z sepsą! Finał dla wszystkich – małych i dużych” – pod takim hasłem odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w całej Polsce.

Moryń rozpocznie „granie” w sobotę 28 stycznia – 17. edycją biegu – „Policz się z cukrzycą”, Start biegu, meta i baza mieścić się będą na terenie Zespołu Szkół w Moryniu, ul. Dworcowa 6a w „Zielonej klasie” (za boiskiem trawiastym na terenie szkoły). Trasa to ok. 2-kilometrowa pętla. Biegamy i chodzimy z kijkami dla zabawy, bez rywalizacji, miejsc, pomiaru czasu. Możesz pokonać tyle pętli, na ile starczy Ci sił i zapału. Bieg bez opłaty startowej, wszystkie zebrane pieniądze przeznaczamy na WOŚP.

29 stycznia od rana wolontariusze z Zespołu Szkół w Moryniu będą prowadzili zbiórkę pieniędzy. O godz. 10:00 w sali gimnastycznej ZS rozpocznie się 16. Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej Amatorów o Puchar Burmistrza Morynia, podczas którego siatkarze również będą kwestowali na rzecz WOŚP.

Od godz. 15.00 w sali geoparku rozpoczniemy „wielkie granie”.

W programie: prezentacje muzyczne przedszkolaków z Zespołu Szkół w Moryniu oraz „Kabaret Janusza rozśmiesza i wzrusza”– Salon Artystyczny Seniorów domu kultury „13 MUZ” w Szczecinie. Ponadto: przejażdżki quadem OSP w Moryniu oraz pokaz sprzętu, malowanie twarzy, strefa zabaw dla dzieci.

Licytacje WOŚP potrwają do 12 lutego 2023 na portalu internetowym Allegro.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza