Przed nami 31. finał WOŚP w Chojnie


W środę 25 stycznia sztab 4214 zaprasza wolontariuszy i osoby wspierające na spotkanie w sali widowiskowej o godzinie 16:15 - czekamy na gadżety i vochery na kiermasz WOŚP.

Po raz kolejny spotkamy się w chojeńskim ratuszu na pokazach, koncertach, animacjach, Kiermaszu WOŚP zapewniając mnóstwo atrakcji grając dla dużych i małych, którzy potrzebują naszego wsparcia. 
31. Finał zagra 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla Wszystkich! Przyłącz się do Nas także w Chojnie. 

Wylicytuj "Kryształową Kulę" 

Komendant Komisariatu Policji w Chojnie nadkom. Robert Panna przekazał bardzo osobistą nagrodę na rzecz WOŚP. W grudniu w Centrum Kultury w Chojnie odbył się pierwszy historyczny konkurs taneczny ,,Taniec z vip-ami”, który był oceniany przez wyjątkowego gościa Panią Iwonę Pavlović, trenerkę i jurorkę programu telewizyjnego ,,Taniec z gwiazdami”.  W turnieju wzięły udział znane osoby publiczne, a zwycięzcą został Komendant Komisariatu Policji w Chojnie nadkom. Robert Panna, który wykonanym tangiem argentyńskim podbił serca publiczności i jury. Zdobywca pierwszego miejsca odebrał z rąk Iwony Pavlović symboliczną ,,KRYSZTAŁOWĄ KULĘ”, która następnie została przekazana na licytację WOŚP. Zapraszamy do licytacji i kupna pierwszej i wyjątkowej ,,KRYSZTAŁOWEJ KULI” z turnieju ,,Taniec z vip-ami”.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza