Szymon Andrzejak rezygnuje z funkcji trenera Odry


Po dwunastu miesiącach pracy w Odrze Chojna ze stanowiska trenera zrezygnował  Szymon Andrzejak.  Jako powód podano przyczyny prywatne. 

Andrzejak został pierwszym trenerem chojeńskiego klubu w grudniu 2021 roku. Piłkarze biało-zielonych w rudzie jesiennej sezonu 2022-2023 nie przegrali ani jednego meczu i z dorobkiem 42 punktów prowadzą w tabeli klasy okręgowej. 

- Jak coś robić to tylko na 120% dlatego z końcem roku z powodów zawodowych i osobistych nie mogąc w pełni poświęcić się pracy trenerskiej złożyłem rezygnację z funkcji trenera pierwszego zespołu. Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom, trenerowi Pawłowi, kierownikowi Grześkowi, prezesowi oraz całej biało-zielonej rodzinie za wspólną pracę jaką wykonaliśmy przez te 12 miesięcy. Po piłkarsku do IV ligi - powiedział były już szkoleniowiec. 

Szymon Andrzejak w przeszłości był również piłkarzem, grał między innymi III ligowej Amicie Wronki i Chemiku Police oraz Czarnych Wróblewo i Remes Opalenica (oba kluby z V ligi). Był również piłkarzem Odry Chojna.


fot. MKS Odra Chojna 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza