Zagrali dla WOŚP. Victoria zorganizowała turniej tenisa stołowego [foto]

W ubiegłą sobotę i niedzielę Victoria organizowała dwudniowy turniej z okazji 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W sobotni wieczór gościliśmy Prawdziwych „ dziadków” , którzy walczyli o „Złotą Rakietę” dla najlepszego Dziadka turnieju. Po emocjonujących pojedynkach 1. miejsce zajął Krzysztof Maciaszek (Smolnica) przed Sylwestrem Grzędą (Krześnica) i Stanisławem Dobropolskim (Debno).

W niedzielę natomiast w bloku porannym startowały szkoły podstawowe. W kategorii chłopców szkół podstawowych 1. miejsce zajął Arkadiusz Wiśniewski przed Bartkiem Żukowskim (wszyscy ze Smolnicy), na trzecim stopniu podium uplasował się Miłosz Marchewka (Piasek).

W drugiej części niedzielnego turnieju rozegrano dwie kategorie wiekowe.

W kategorii + 45 lat 1. miejsce zajął Andrzej Gauza (Mieszkowice) przed Lidią Majchrzyk (Piasek) i Zbigniewem Mazurem (Chojna).W kategorii mężczyzn do 45 lat na najwyższym stopniu podium stanął Bartek Dobrowolański ( Szczecin) pokonując w finale Michała Olejnika (Chojna), na trzecim miejscu niedzielne zawody ukończył Adrian Trzópek (Mieszkowice)

UKS-T Victoria pragnie podziękować wszystkim Sponsorom, którzy przyczynili się do organizacji turnieju. Podziękowania również dla wszystkich zawodników startujących w dwudniowych zawodach, którzy wsparli 31 Finał WOŚP. Gramy do końca Świata i jeden dzień dłużej.