Komendant Komisariatu Policji w Chojnie nadkom. Robert Panna przechodzi na emeryturę


Po 27 latach służby na emeryturę przeszedł nadkomisarz Robert Panna, ostatnio Komendant Komisariatu Policji w Chojnie.

- Wielkim zaszczytem była służba dla mieszkańców Powiatu Gryfińskiego, przez ponad 27 lat, na terenie każdej gminy i miejscowości wypełniałem słowa roty ślubowania. Zawsze na pierwszym miejscu był i jest dla mnie człowiek, szacunek i tolerancja - powiedział świeżo upieczony emeryt. 

Nadkomisarz Robert Panna został przyjęty do policji 20 listopada 1995 roku. Na początku swojej kariery pracował w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. W 1996 roku trafił do Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. W 1999 roku był młodszym dzielnicowym, a rok później dzielnicowym. W 2006 został asystentem WPiRD KPP Gryfino. W 2011 roku awansował na kierownika posterunku Widuchowa - Banie, by 4 lata później wrócić do komendy powiatowej na stanowisko zastępczy naczelnika. W 2017 roku został naczelnikiem Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komisariatu Policji w Chojnie, w 2020 roku zastępcą komendanta a w 2021 komendantem Komisariatu Policji w Chojnie. 

- Za zbiórkę pożegnalną udało się zakupić prawie 70 kg dobrej karmy, którą przekazałem dla piesków z Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt PSIJACIELE. Dla mnie to największa nagroda, wymarzone pożegnanie z mundurem. 

Panu Robertowi życzymy wszystkiego najlepszego na emeryturze! 


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza