Uderzył w drzewo. Autem podróżowały dwie osoby [foto]


Bardzo groźnie wyglądało zdarzenie drogowego na drodze wojewódzkiej nr 125 w pobliżu miejscowości Moryń. Kierowca stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło we wtorek 21 lutego około godziny 6:00. Na miejsce zadysponowano służby ratunkowe. Uderzenie było tak mocne, że z auta zostało wyrwane koło. Dwie osoby, które podróżowały osobowym Peugeotem zostały poszkodowane, jedna z nich trafiła do szpitala. 

- Dzisiaj około godz. 5:50 na drodze wojewódzkiej numer 125 w miejscowości Macierz doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego pojazdu osobowego marki Peugeot. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 57-letni kierujący, na prostym odcinku drogi, chcąc uniknąć zderzenia ze zwierzyną gwałtownie zahamował w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. 38-letni pasażer przetransportowany został do szpitala z lekkimi obrażeniami. Kierujący pojazdem był trzeźwy - informuje mł. asp. Jakub Kuźmowicz z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. 

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana, wyznaczono objazdy. 

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza