Burza w sieci po ligowym pojedynku. Wspólne oświadczanie klubów.

 


Za nami kolejne weekendowe piłkarskie emocje w naszym regionie. W Barlinku mecz o mistrzostwo A-klasy grupy 3., pomiędzy Sokołem Pyrzyce a Sępem Brzesko wzbudził spore zainteresowanie...

Mecz odbył się 18 marca o godz. 15:00 w ramach 15 kolejka. Było to spotkanie dwóch czołowych zespołów. Drużyna z Pyrzyc to lidera a Sęp to wicelidera rozgrywek. Sokół pokonał swoich rywali, aż 7-2. Po zakończonym meczu w sieci doszło do ostrej dyskusji...

Prezentujemy niektóre komentarzu i opinie na lokalnym portalu sportowym:

Kozaki w necie p**** w świecie. Piłkarsko byliście lepsi i tego się nie podważy ale ta wylewka pyrzyckich piesków po meczu jest bawiąca. Bez pozdrowienia

Kibice w Pyrzycach? Nie wiem nie słyszałem o takim czymś, ale wiadomo było że derby przyciągają ludzi samym w sobie wydarzeniem. Nie chcieli po prostu ludzi u siebie, byli świadomi że więcej ludzie będzie z Brzeska niż od nich. Przecież równie dobrze sztuczne mogli wziąć w Gryfinie tam są trybuny, no ale po co. Zwykła pajacerka zwykłych pajacy.

Nie ma co płakać trzeba wsiąść worek na bramki Sępy tyle w temacie A klasa to wasze miejsce nie ma się co obrażać i przyjąć porażkę z godnością .I tak dużo już zrobiliście .

Patrzę na te komentarze i nie wierzę, miasto które narobiło dwadzieścia pseudo szkółek piłkarskich od 10 lat klepie się w A klasie i cieszy się że mecz wygrało. Nie jest Wam wstyd tak zwyczajnie po ludzku?

Brawo Sokół, Brawo drużyna. Jestem z Was bardzo dumny. Lejmy te wszystkie Brzeska, Zaleciny i Małkociny i cieszmy się chwilą bo w przyszłym sezonie znowu będą baty od Grzedzic, Ban i Nawodnej.

I za te krzyczenie "jazda z k*****MI, co was kur*WY tak mało". Nikt z kibiców Sokoła krzycząc nie nazwał was tak. Na nasze pytanie "jaki jest wynik, jej kur*A jaki jest wynik"(mam nadzieję,że widzicie różnice między kur*A, a kur*Y) odpowiadaliście wyzwiskami. I co na to się tyle przygotowywaliście? Żeby kogoś obrażać? 

Szkoda tylko,że w drugiej połowie jak Sokół znacznie prowadził to już ucichliście.
I śmieszne jest prosić się o przeprosiny kiedy osoby z Brzeska obrażały nie tylko Pyrzyce,ale i konkretne osoby. Co trafiło do sieci to już tam zostaje :) Odbijacie piłeczkę na każdy temat i robicie z siebie wielce poszkodowanych. Przegraliście i szukacie na siłę afer,bo Brzesko niby może wszystko. Troszkę pokory.

Kluby we wtorek 22 marca opublikowały wspólne oświadczanie potępiające agresywne zachowanie kibiców. 

18 marca odbył się mecz między Sokołem a Sępem który niestety wywołały wiele negatywnych emocji pozasportowych.
Zarząd Klubu MLKS SOKÓŁ PYRZYCE wraz z Zarządem Klubu SĘP BRZESKO wyraża sprzeciw i potępia zachowanie kibiców i zawodników obu klubów które z meczu przelało się w przestrzeń internetu.
Naszym priorytetem jest Zdrowa rywalizacja z zachowaniem ducha sportu. Mamy wspólnie nadzieję że w przyszłości będziemy mogli uniknąć takich sytuacji. Ze sportowym pozdrowieniem.


Źródło/Ligowiec net./ Sokół Pyrzyce 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza