Café Kultura: koncert "Nostalgia w promocji" [video]


Dwie znane postaci polskiej sceny muzycznej – Rafał Bryndal i Dariusz Boratyn – połączyły siły we wspólnym projekcie „Nostalgia w promocji”. Na koncert w ramach cyklu "Cafe Kultura" zaprasza Centrum Kultury w Chojnie 

Koncert zespołu Faceci składa się z nostalgicznych piosenek w akustyczno-folkowych aranżacjach i pełnych życia opowieści do nich nawiązujących. Ale to nie tylko wydarzenie muzyczne. To również pewnego rodzaju spektakl – spotkanie z artystami tworzącymi ten kreatywny kolektyw. Większość utworów tego przedstawienia to premierowy materiał, który znajdzie się na debiutanckiej płycie Facetów „Nostalgia w promocji“.

Dariusz Boratyn to wokalista, kompozytor, gitarzysta i dusza człowiek. To on firmuje swoim głosem projekt i jest autorem muzyki do tego przedstawienia. Z kolei Rafał Bryndal to autor tekstów, którego wiersze stanowią pretekst do tego spotkania.

W ramach Cafe Kultura Sala widowiskowa ponownie przekształci się w kawiarnię artystyczną. W blasku świec, przy kawie, herbacie czy lampce wina i pysznym domowym cieście, spędzicie Państwo wyjątkowe chwile.

Bilety w cenie 40 zł dostępne w Centrum Informacji i na stronie: https://biletyna.pl/koncert/Faceci-koncert-Nostalgia-w-promocji/Chojna

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza