Liga rusza na całego. Odra i Rurzyca przed wiosenną inauguracją.

 

Już w ten weekend pełną parą ruszą piłkarskie rozgrywki w naszym regonie. Czas sprawdzić ruchu transferowe w zespołach z gminy Chojna. 

Obecnie w jednej lidzie występują dwa zespoły z gminy Chojna, to MKS Odra Chojna i Rurzyca Nawodna. Zapytaliśmy trenerów Piotra Kierula i Macieja Ropiejko o ruchu transferowe w obu klubach.

MKS Odra Chojna

Patryk Małek - bramkarz Ostatnio 4 ligowy Hutnik Szczecin Wychowanek Klubu Arkonia Szczecin " Bardzo dobry bramkarz, świetnie grający nogami. Ułatwi nam budowanie akcji ofensywnych już od naszej bramki. Jego aklimatyzacja trawka bardzo krótko, szybko złapała wspólny język z resztą zespołu. Na pewno wartość dodana do drużyny. 

Miłosz Wujko - ostatnio Czcibora Cedynia w przeszłości zespół juniorski Kp Chemik Police. Miłosz przechodzi do nas na zasadzie wypożyczenia. Już raz reprezentował barwy Odry Chojna. Młody utalentowany zawodnik, wyróżniający się dużymi walorami motorycznymi. Obrońca który może zagrać na każdej pozycji naszej linii obrony. 

Rurzyca Nawodna 

Patryk Jaz - Młodzieżowiec i to cieszy, bo tu mieliśmy najwiekszy deficyt. Fajnie zapowiadający się chłopak grający na jednym z boków pomocy. Myślę że wniesie do zespołu sporo pozytywów. Wzrośnie rywalizacja o pozycję nr 1 wśród młodzieży.
 
Patryk Fifer - Nabiera doświadczenia w tej lidze i zapewne dostanie dużo grania w bramce w Rurzycy. Sporo meczy na fajnym poziomie grając jeszcze w Łabędź Widuchowa .Tutaj również razem z Adam Bułhak powalczą o numer 1 w bramce.
 
Bartosz Skóra i Krystian Zielas - Mega doświadczeni zawodnicy. Obaj grający wcześniej na poziomie 4 ligi. Obu znam bardzo dobrze jeszcze z występów w MKS Odra Chojna i wiem że będą sporym wzmocnieniem naszego klubu w tej rundzie. Bartek w linii środkowej a Ziele w ataku.

Rurzyca zagra przed własną publicznością w sobotę o godz.14:00, Natomiast Odra Chojna zmierzy się również w tej u siebie o godz.16:00 z Łabedziem Widuchowa.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza