Dyrektor Zespołu Szkół w Moryniu poszukuje pracownika na stanowisko intendent.

Od kandydata wymagana jest umiejętność obsługi komputera (podstawowa znajomość pakietu MS Office, głównie MS Excell), prawo jazdy kat. B i własny samochód, wykształcenie zasadnicze (wymagany dwuletni staż pracy) lub średnie (bez stażu), mile widziane doświadczenie zawodowe.

Szczegóły zatrudnienia:
  • pełny wymiar czasu pracy,
  • ryczałt za wykorzystanie prywatnego pojazdu,
  • przewidywany czas zatrudnienia na stanowisku od 1 grudnia 2023 r.,
  • pierwsza umowa o prace zostanie zawarta na czas określony, z możliwością przekształcenia w umowę na czas nieokreślony.

Zakres obowiązków:
  • opisywanie faktur za zakup artykułów spożywczych do przyrządzenia posiłków,
  • współpraca przy przygotowaniu zamówienia publicznego na zakup artykułów spożywczych,
  • nanoszenie na karty magazynowe zakupionych produktów,
  • nanoszenie na karty magazynowe rozchodzonych produktów z magazynu,
  • rozliczanie dziennego jadłospisu z wyliczeniem stawki dziennej na osobę,
  • dokonywanie całomiesięcznych rozliczeń przychodów i rozchodów magazynu,
  • terminowe sporządzanie dokumentacji dla księgowości Zespołu Szkół w Moryniu.

Oferty należy składać w sekretariacie Zespołu Szkół w Moryniu, ul. Dworcowa 6a lub mailowo zsmoryn@zsmoryn.pl w terminie do 27.10.2023 r.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza