Smolasty wystąpi na dni miasta w regionie [video]


Twórca hitów "Duże Oczy" i "Pijemy Za Lepszy Czas" wystąpi w naszym regonie. Smolasty będzie gwiazdą święta miasta. Poznaliśmy szczegóły wydarzenia. 

Gwiazda internetu wystąpi podczas czerwcowych Dni Dębno 2023. Kocent  zaplanowany jest na sobotę 3 czerwca o godzinie 22:00. 

Jego utwory w sieci mają miliony odsłon tylko sam klip "Duże oczy" osiągnął ponad 106 milinów. Piosenka Smolasty & 730Huncho - Pijemy Za Lepszy Czas posiada blisko 51 mln wyświetleń. Pod koniec 2014 zadebiutował w utworze „21 Pesos” na albumie Pabla Novacciego, Galactico , a w 2016 gościnnie pojawił się gościnnie na singlu „Znowu nie ma jej” nagranym z duetem producenckim MXF.
W kwietniu 2016 ukazał się jego debiutancki mixtape, zatytułowany Mr Hennessy. W lipcu ukazał się jego nowy singel – „Jestem, byłem, będę”. Na początku 2017 został jednym z członków projektu producenckiego Młode Wilki Popkillera 5. 


Z zespołem nagrał i wydał płytę studyjną zatytułowaną Popkiller Młode Wilki 5[9], którą promował m.in. wyprodukowany przez niego singel „Dla nas”. Opublikowany w marcu teledysk do piosenki uzyskał wynik ponad 18 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Pod koniec marca 2017 wydał solową EP-kę, zatytułowaną Jestem, byłem, będę[11]. W lipcu 2017 wypuścił mixtape pt. Los, promowany przez singel „Nie pierwszy raz.” W marcu 2018 otrzymał nominację do Nagrody Muzycznej Fryderyk w kategorii muzyki rozrywkowej za Fonograficzny debiut roku . Single „Uzależniony” i „Fake Love były zapowiedzią albumu, którego premiera odbyła się 7 września 2018. 

Płyta trafiła na 7. miejsce na liście pięćdziesięciu najlepiej sprzedających się albumów w Polsce. W lutym 2019 odebrał złotą płytę za sprzedaż albumu.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza