Zatrzymali 35-latka poszukiwanego listem gończym. Znaleźli przy nim 1 kg narkotyków.


Policjanci z Myśliborza oraz Dębna na podstawie materiałów operacyjnych zabezpieczyli łącznie 1 kg środków odurzających w postaci amfetaminy. Co więcej, 35-latek, który był w ich posiadaniu miał status osoby poszukiwanej. Po zakończeniu niezbędnych czynności z jego udziałem, trafił do aresztu.

Policjanci z Myśliborza oraz Dębna realizując czynności operacyjne zatrzymali w Dębnie mężczyznę, który był osobą poszukiwaną w celu odbycia wymierzonej wcześniej przez sąd kary pozbawienia wolności. Podczas czynności z udziałem zatrzymanego 35 - latka funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie środki odurzające, których posiadanie jest prawnie zabronione. 

Łącznie był to 1 kg środków odurzających w postaci amfetaminy. Oprócz narkotyków, mężczyzna posiadał także woreczki foliowej z zapięciem strunowym oraz wagę co mogło świadczyć, że towar był przygotowany do dalszego obrotu.

35-latek został zatrzymany i umieszczony w areszcie. Zasądzona przez sąd 2,5 roczna kara pozbawienia wolności może się wydłużyć w związku z posiadaniem przez mężczyznę narkotyków, ale o tym finalnie zdecyduje sąd.Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza