Łamanie tabu dotyczącego spotkań online przez pary


Zawsze krążyło przekonanie, że aplikacje randkowe to narzędzie tylko dla osób bardzo zdesperowanych. Poszukujących miłości którzy większość czasu spędzają samotnie. Jednak dzięki ogromnemu rozwojowi technologicznemu jaki nastąpił na świecie możemy spotykać się z ludźmi nie tylko w restauracji czy kinie, ale również online za pomocą komputera, tabletu lub telefonu komórkowego. Nie ma w tym oczywiście nic złego, ponieważ ciągły pośpiech oraz braku czasu spowodowały, że taka forma szukania kogoś ciekawego jest jedną z najwygodniejszych.

Pewne jest to, że już dawno przełamano tabu dotyczące randkowania online. Nie ma się czego wstydzić, a wręcz odwrotnie nawet powinno się chwalić, że właśnie poprzez portal randkowy udało się znaleźć kogoś wartościowego oraz dopasowanego do naszej osoby. Chyba właśnie o to w tym wszystkim chodzi, żeby nie tracić czasu na randki w ciemno oraz nudne rozmowy z kimś z kim nigdy nie będzie nas nic wielkiego łączyło. Być może wygląd będzie nieodpowiedni, bo jednak jest to bardzo ważna kwestia albo po prostu rozmowa nie będzie się kleiła, bo zorientujemy się po pięciu minutach, że niepotrzebnie wychodziliśmy z domu.

To co jest naprawdę bardzo ważną sprawą, kiedy zaczynamy bawić się w aplikacjach randkowych, aby być w stu procentach szczerą osobą. Jeżeli już na początku zaznaczymy jakie mamy zamiary bardziej wiarygodni. Oczywiście druga strona też będzie wiedziała. że mamy profil konkretnym portalu oraz w konkretnej grupie, aby szukać znajomości na przykład na jedną noc. Jeżeli będzie to jasno zadeklarowane obie strony powinny być zadowolone. W końcu nie musimy szukać kogoś na całe życie niektórzy chcą się po prostu pobawić. Wydaje się to niezwykle proste, ponieważ portal randkowy 50 oraz jak wiele innych podobnych mają być intuicyjne oraz nie sprawiać problemów podczas użytkowania. Tak ogromna ilość osób, które korzystają z tego typu urządzeń jest wyłącznie potwierdzeniem, że aplikacje randkowe muszą coś w sobie mieć. Być może osoby starszej daty będą pukały się w czoło i mówiły, że kiedyś to było inaczej. Kto by to pomyślał, aby przewracać stronę ze stroną jakąś gazetę z promocjami. Ale należy wtedy zaznaczyć jedną rzecz, że nikt nikogo nie zmusza do tego, aby taką aplikację ściągnąć, stworzyć profil oraz te strony przewracać. Ludzie potrzebują bliskości, potrzebują z kimś porozmawiać czy wyjść na kawę. I jest to całkowicie naturalne. Skoro aplikacje randkowe mogą im w tym pomóc, niech z nich tak często jak tylko będą miały mieli okazję. I bez żadnego skrępowania, bo chyba lepiej jest się później pochwalić nowo poznaną osobą, z którą możemy stworzyć naprawdę coś pięknego.

Ważną kwestią również jest to, że osoby nieśmiałe mogą w końcu przełamać swoje ograniczenia. Jakim dla nich może być szokiem to, kiedy kobieta zagada pierwsza do mężczyzny, utarło się przecież przekonanie, że zazwyczaj jest na odwrót. No właśnie, ale to jest kolejne tabu, które warto przełamać. Skoro mamy równouprawnienie, a kobiecie spodoba się mężczyzna w aplikacji to może dać mu szybko znać, że świetnie byłoby zamienić słówko. Zasady są bardzo proste, jeżeli ktoś ma ochotę do kogoś napisać po prostu to robi. I to jest w tym wszystkim najlepsze, ponieważ robimy coś na własnych zasadach.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza