Hania Czerniawska, zawodniczka Morzycka Moryń, na konsultacjach ZZPN [foto]

Pochodząca z naszego regionu Hania Czerniawska, obecnie zawodniczka UKS Morzycko Moryń, otrzymała zaproszenie na konsultacje ZZPN. 

UKS Morzycko Moryń to zespół występujący obecnie w klasie okręgowej grupy 2. Klub posiada również bardzo szybko i dobrze rozwijające się sekcje młodzieżowe.

Hania Czerniawska otrzymała zaproszenie na konsultacje, które odbyły się w Policach. Cieszy nas fakt że znalazła się w grupie najzdolniejszych dziewcząt z naszego regionu. Gratulujemy Hani, to dla niej i dla naszej szkółki duże wyróżnienie. 
- Hania została zaproszona po raz pierwszy na konsultacje ZZPN dziewcząt do Płot, teraz została zaproszona przez trenera kadry Mateusza Kowalczyka na wewnętrzną grę zawodniczek perspektywicznych do kadry U15. Na pewno dla niej to nowe doświadczenie, bodziec dla naszej całej szkółki do cięższej pracy na treningach.  Chciałbym podkreślić, że każdy z trenerów w szkółce dokłada swoją cegiełkę do rozwoju każdego z zawodników, w tym przypadku Hani. W najbliższym czasie Hania będzie oprócz treningów u mnie w roczniku, trenować raz w tygodniu w kobiecej drużynie Pogoni Szczecin. Trzymamy kciuki i pracujemy dalej. Szkółkę prowadzi trener Maciej Ropiejko - mówi prezes Michał Kowalczyk.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza