Inauguracja sezonu motocrossowego Klub Motorowy Chojna w Nekli


Tegoroczne rozpoczęcie sezonu motocrossowego dla zawodników Klubu Motorowego Chojna miało miejsce podczas 1 rundy Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie 16 kwietnia w Nekli.

Był to bardzo udany występ chojeńskiego klubu, który w klasyfikacji klubowej zajął 2 miejsce. Chojnę reprezentowało 21 zawodników, z powodu wcześniejszych kontuzji i spraw osobistych nie wszyscy mogli wystartować w inauguracyjnej rundzie. 

Najwięcej punktów dla klubu zdobyła jedyna nasza zawodniczka Karolina Sznałbelt, na szczególne wyróżnienie zasługuje również nasz najstarszy zawodnik Stanisław Żytecki ścigający się ciągle mimo iż w tym roku kończy 74 lata.

Miejsca naszych zawodników: klasa MX 85 -13 Marcel Myśko, 15 Hubert Borecki, KX Kobiet – 6 Karolina Sznałbelt, MX Junior – 11 Filip Korzeniowski, 20 Cezary Muszyński, MX Open – 8 Michał Bukała, 11 Jacek Rataj, MX 1 – 4 Kacper Matecki, 6 Chris Seiffert, 9 Rafał Giefert, 10 Jarosław Kozłowski, 11 Karol Szałkiewicz, 12 Grzegorz Ratajczak, MX 2 – 5 Bartosz Ruciński, 13 Maciej Rajkowski, MX Masters – 10 Jarosław Bąbrowski, 13 Krzysztof Perużyński, 18 Wiesław Rataj, 19 Paweł Adamczyk, 20 Andre Weinert, 23 Stanisław Żytecki, MX Masters+ - 2 Jarosław Bąbrowski, 5 Wiesław Rataj, 7 tanisław Żytecki.

Kolejna runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie już 21 maja w Chojnie. Serdecznie zapraszamy. Prezes Marek Kugler i trener KM Chojna Lubomir Sobol z pucharem za zdobycie 2 miejsca. Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza