IV liga: Dąb przegrywa przed własną publicznością. Czerwona kartka dla trenera [video]

Za nami pierwszy kwietniowy weekend piłkarskich rozgrywek w naszym regonie. Kibice, którzy wybrali się na mecz Dębu zobaczyli aż sześć goli.

W ramach 22 kolejki walczący wciąż o utrzymanie Miejski Klub Sportowy Dąb Dębno podejmował zespół Polski Cukier Kluczevia Stargard. Spotkanie od pierwszego gwizdka przyniosło wiele emocji, gospodarze ruszali do ataków na bramkę rywala. Gola na 1-0 dla Dębu zdobył Dawid Zieliński. Jeszcze przed przerwą goście wyrównali z rzutu karnego.

W  trakcie pierwszej połowy doszło do starcia w okolicach ławki rezerwowanych Dębu. Arbiter pokazał  do trenera żółtą kartkę. Jeszcze  przed zakończeniem pierwszej części gier szkoleniowiec otrzymał bezpośrednio czerwoną.  Decyzje arbitra zdecydowanie nie podobały się kibicom gospodarzy.

Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 1-5 dla gości.  Pomimo deszczowej pogody spotkanie z trybun oglądało ponad 200 osób.