Paweł Krawiec z kolejną fantastyczną bramką na koncie [video]


Wychowanek Sekwoi Brwice Paweł Krawiec, który obecnie gra w Wybrzeżu Rewalskim Rewal, dopisał sobie kolejną bramkę w tym sezonie.

W sobotę 15 kwietnia Wybrzeże przed własną publicznością zmierzył się z Mechanik Bobolice. Ostatecznie  przegrał 1-2. Na listę strzelców zapisał się właśnie Krawiec. 

- Zwycięska passa przerwana. W wczorajszym meczu ligowym z Mechanikiem Bobolice od pierwszych do ostatnich minut stroną dominującą była Ekipa z R na sercu. Niestety brak skuteczności ale i również bardzo dobra, zdyscyplinowana gra drużyna gości sprawiły, że po końcowym gwizdku to zawodnicy Mechanika mogli cieszyć się z zwycięstwa. Czasami zabrakło piłkarskiego szczęścia tak jak w sytuacjach bramkowych po strzale Wiktora Sawickiego piłka trafiła w poprzeczkę czy uderzeniu Pawła Krawca kiedy piłka zatrzymała się na słupku bramki gości. Do przerwy mimo przewagi naszego zespołu padł remis 0-0. Trzeba jednak przyznać, że mimo optycznej przewagi naszego zespołu, drużyna gości wyprowadziła kilka groźnych kontrataków i bramkarz Ekipy z R na sercu Kajetan Wojtasiak musiał wykazać się swoimi umiejętnościami. W drugiej części spotkania obraz gry nie uległ zmianie. Kiedy po pięknym trafieniu Pawła Krawca w 55 minucie Ekipa z R na sercu objęła prowadzenie nic nie zapowiadało, że to drużyna gości zejdzie z boiska jako zwycięzca. Mechanik realizował swój plan taktyczny i jedna z ich kontr znalazła drogę do bramki. Nasza drużyna nadal bezskutecznie atakowała i kiedy wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem goście w 89 minucie przeprowadzili kolejny kontratak zakończony zdobyciem bramki. Trzeba zaznaczyć, że drużyna gości mocno zapracowała na końcowy sukces. Skutecznie realizowała swój plan taktyczny nakreślonego przez trenera Jakuba Śpiegowskiego, była zdyscyplinowana, bardzo dobrze prezentował się bramkarz gości Mateusz Sochalski a szybkie kontrataki były przemyślane i przeprowadzane z dużym zaangażowaniem okazały się skuteczne - czytamy w klubowych mediach społecznościowych.

Gola można zobaczyć w materiale wideo poniżej, od 10:19 minuty:

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza