Piłkarskie święto w Chojnie. Odra zagra z Rurzycą w ligowym pojedynku.W środę 12 kwietnia o godz. 18:00 oczy kibiców z całego regionu będą spoglądać na Stadion Miejski w Chojnie przy ulicy Wojska Polskiego 16. Przed nami historyczne derby Gminy Chojna. Odra zmierzy się przed własną publicznością z Rurzycą Nawodna. 

Gospodarze prowadzeni przez trenera  Macieja Ropiejko to lider tabeli. Odra wygrała wszystkie mecze. Rurzyca to zespół prowadzony  przez Piotra Kierula. Beniaminek z Nawodnej zajmuje wysoką, siódmą lokatę w ligowej tabeli.

Mamy komentarz obu szkoleniowców:

Piotr Kierul (Rurzyca Nawodna) 
Fajnie będzie zawitać na Wojska Polskiego po tylu latach dla większości z nas i zagrać mecz ligowy  przeciwko Odrze , która już szczerze mówiąc, może się czuć nowym czwarto ligowcem. Dla Rurzycy to historyczny pojedynek, to moment w którym kibice z Nawodnej mogą być dumni ze  swojego klubu. Liczymy szczególnie dziś na ich wsparcie. My nie mamy w tym meczu nic do stracenia. Możemy tylko zyskać i powalczymy w Chojnie o jak najlepszy rezultat aby zejść po końcowym gwizdku do szatni z podniesioną głową.  Mam pełen szacunek do rywala i znam jego wartość ale to derby, więc może być różnie.

Maciej Ropiejko (Odra Chojna) 
Jesteśmy pozytywnie nastawieni do meczu, chcemy wyjść zagrać dobry mecz i zdobyć 3 pkt. Podchodzimy do meczu tak jak zawsze czyli pewni siebie, skoncentrowani oraz z  szacunkiem do rywala.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza