Remis był w zasięgu. Victoria jednak przegrała z liderem - STS-em Dębno [foto]


W rozegranym w sobotę 15 kwietnia meczu w III lidze tenisa stołowego UKS-T Victoria Chojna podejmowała we własnej hali lidera - drużynę STS Dębno. Mecz dostarczył wielu emocji.

Po dziesięciu rozegranych pojedynkach stan meczu był remisowy 5:5. Końcówka spotkania należała jednak do drużyny z Dębna, która ostatecznie zwyciężyła Victorię 11:7. Remis w sobotnim spotkaniu i wywalczenie 1 punktu był w zasięgu chojeńskiego zespołu. Bardzo istotny na wynik spotkania miał pojedynek Roberta Bałachowskiego z Damianem Kowalczykiem, który niestety po bardzo zaciętym i emocjonującym meczu zakończył się porażką naszego zawodnika 2:3. Pomimo przegranego meczu wszyscy nasi zawodnicy zasługują na duże brawa za walkę , zaangażowanie i determinację do samego końca spotkania.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Robert Bałachowski zdobywca 3,5 pkt. Bardzo ważne 2,5 pkt. zdobył Michał Olejnik. Kolejnym naszym zawodnikiem, który punktował w sobotnim spotkaniu był Marek Kowalczyk zdobywca 1 pkt. Skład uzupełnił Tomasz Bałachowski, który również bardzo dzielnie walczył przy pingpongowym stole, który miał przed sobą jeszcze udział w niedzielnym 49. Maratonie w Dębnie .

Przed zespołem Victorii chwila przerwy i przygotowanie się do baraży o pozostanie wśród drużyn III ligowych. Turniej barażowym rozegrany będzie prawdopodobnie w połowie czerwca.

Dziękujemy naszym wszystkim Sponsorom za wsparcie naszego Klubu. Dziękujemy za zaufanie którym nas darzycie i za to, że jesteście z nami: Gmina Chojna, Bank Spółdzielczy w Chojnie, Angras-2, Nadleśnictwo Chojna, Goodvalley i Biuro Podatkowe Aneta Piasecka-Hadała.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza