Chór Res Musica z Gryfina zaprasza wszystkie Mamy i ich pociechy na spontaniczny koncert z okazji Dnia Mamy i Dnia Dziecka


Chór Res Musica z Gryfina zaprasza wszystkie Mamy i ich pociechy na spontaniczny koncert z okazji Dnia Mamy i Dnia Dziecka, ponieważ ogromna większość z Pań chórzystek to zacne Mamy, a wszyscy śpiewający panowie to ciągle duże dzieci...

W środę 31 maja o godz. 17.00 do Pałacyku pod Lwami w Gryfinie zapraszają na otwarta próbę chóru. Wstęp wolny.

Zachęceni owacyjnym przyjęciem jakie zgotowali widzowie szczecińskich 13 Muz

W czasie majowego koncertu otwierającego V Zachodniopomorskie Spotkania Artystyczne Seniorów, chór podjął wyzwanie stanięcia w szranki Bitwy Chórów. 

- Nasze lipcowe zmagania oceniać będzie najpoważniejsze jury, czyli głosująca publiczność. Przyjdzie nam rywalizować z fenomenalnym zespołem Rock and Fire ze Szczecina, dlatego prosimy wszystkich naszych sympatyków o kibicowanie nam 22.07 w Sułominie podczas Western Camp.

Tourne po Hiszpanii i ważny koncert w Niemczech.

Trema nas nie opuszcza, choć czujemy się dobrze przygotowani, bo nasza wymagająca Pani dyrygent prof. Iwona Wiśniewska - Salamon przeczołgała nas ostro podczas obozu chóralnego w Stargardzie. Oczywiście takie warsztaty to intensywna praca, ale był czas na spacery po starówce, radosne wieczory, przyjazne biesiadowania, naukę samby, dowcipy i biesiadne śpiewy, a nawet odtańczenie poloneza przez wszystkich uczestników spotkania. Mieliśmy także okazję zaśpiewania 21 maja wspólnie z nowopoznanymi przyjaciółmi z miejscowego chóru Echo Arioso pod dyrekcją Jerzego Krawczyńskiego. Ściany kościoła Miłosierdzia Bożego wypełniły pieśni maryjne.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza