Wykorzystali niepełnosprawną dziewczynę? Sprowokowali akt seksualny i nagrali go telefonem...


Do bulwersującej sytuacji doszło w parku w pobliżu centrum miasta. Para rozebrała się i oddawała się czynnością seksualnym. Akt został zarejestrowany telefonem prawdopodobnie przez prowodyrów całej akcji...  - informują nasi czytelnicy. Jak się dowiedzieliśmy, osoby na filmie są mogą być niepełnosprawne i zostały... wykorzystane. 


W biały dzień, na ławce w parku, mężczyzna i kobieta robili nieprzyzwoite rzeczy. Do zdarzenia doszło w parku w Trzcińsku Zdroju. Akt został uwieczniony przez gapiów i błyskawicznie trafił do internetu... O sprawie poinformowali nas czytelnicy. 

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, osoby na filmie są prawdopodobnie niepełnosprawne, zostały sprowokowane i wykorzystane, niewykluczone, że zostały odurzone narkotykami. Sprawa odbiła się szerokim echem w mieście. 

- Park to miejsce odpoczynku, to miejsce w którym rodzice z dziećmi mogą przez chwilę zapomnieć o codziennych problemach. Jak widać, sam monitoring nie jest narzędziem na tyle odstraszającym, aby nie dochodziło do tego typu incydentów. Zwracamy z prośbą do władz gminy Trzcińsko-Zdrój, aby wynegocjowali z Policją częstsze patrole na terenie parku. Bardzo nas cieszy, że na terenie naszej gminy powstał komisariat, że gmina postanowiła dołożyć się do nowego radiowozu. Niech i też idzie za tym poczucie większego bezpieczeństwa - tak sytuację skomentował chojeński klub Konfederacji. 

Za taki wybryk grozi kara więzienia. Mówi o tym artykuł 198 kodeksu karnego:

Kto, wykorzystując bezradność innej osoby lub wynikający z upośledzenia umysłowego lub choroby psychicznej brak zdolności tej osoby do rozpoznania znaczenia czynu lub pokierowania swoim postępowaniem, doprowadza ją do obcowania płciowego lub do poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Sprawa została zgłoszona na policję. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza