Dawid Tkacz z Gardy Chojna na gali "Fight Night" w Rostocku


Pięściarz reprezentujący barwy Klubu Bokserskiego "Garda" Chojna w niedzielę 7 maja wziął udział w elitarnej gali "Fight Night 19" w niemieckim Rostocku. 

Na zaproszenie Jan Gola udział wzięło dwóch reprezentantów zachodniopomorskiego: Nadlonek Fight Club Koszalin i nasz zawodnik Dawid Tkacz.

Informacja o gali pojawiła się... zaledwie dobę przed walką. Dawid w walce wieczoru spotkał się z reprezentantem gospodarzy i od samego początku pokazał kto rządzi i dzieli w ringu

- W 1. rundzie doprowadził przeciwnika do liczenia z minuty na minutę uzyskiwał przewagę i nie wiedząc czemu w drugim starciu sędzia ringowy upomniał Dawida w trzeciej pełna dominacja a ogłoszony wynik 2:1 dla gospodarzy był wyrazem niezadowolenia nawet miejscowej publiczności, która gratulowała Dawidowi wspaniałej postawy - czytamy w relacji na stronie Gardy - co nas nie zabije to nas wzmocni. Już za tydzień XV MTB o Puchar Skorpiona na którym nie zabraknie przedstawicieli Garda Chojna.

W zawodach o Puchar Skorpiona swój udział zgłosiło blisko 300 zawodników i zawodniczek z Norwegii, Niemiec, Ukrainy, Belgii, Czech , Litwy i całej Polski wraz z kadrami narodowymi.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza