IV liga: Dramat w doliczonym czasie gry. Kolejna porażka Dębu przed własną publicznością [video] [foto]

Dramatyczny przebieg miał mecz dla piłkarzy Dębu Dębno, którzy w ramach walk o pozostanie w IV lidze zmierzyli się z Chemikiem Police. Biało - zieloni statecznie przegrali 1-2.

Mecz odbył się  w ramach 29. kolejki rozgrywek w sobotę 21 maja. Na trybunach miejskiego stadionu pojawiło się 350 widzów.

Bramkę na 1-0 dla gospodarzy już 3 minucie gry zdobył japoński nabytek Riku Fujji. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po przerwie w 72 minucie gry strzelił na 1-1 Karol Zarembski. Do ostatniej minuty obie drużyny próbowały zadać ostateczny cios, gola w doliczonym czasie gry zdobyli goście za sprawą Daniela Kowalczyka.