Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie w sobotę na torze w Chojnie


Klub Motorowy Chojna w najbliższą niedzielę 21 maja organizuje na torze motocrossowym w Chojnie II rundę Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie połączoną z Mistrzostwami Okręgu Szczecińskiego. 

Już w najbliższy weekend na torze motocrossowym w Chojnie ponownie zobaczymy i usłyszymy motocykle crossowe. Ścigać się będą motocykliści startujący w Mistrzostwach Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie. Obecnie na torze trwają ostatnie prace przed zawodami, profilowana i równana jest trasa toru prace te tradycyjnie wykonuje firma DANKOM z Lisiego Pola.


 Dużym zaskoczeniem dla zawodników przyzwyczajonych do chojeńskiego toru będzie zmiana nawierzchni z glinianej na piaszczystą - to zasługa Kopalni Moryń i osobiście Pana Sylwestra Trojanowskiego. Chojeńska firma POMOT od lat wspierająca nasz Klub Motorowy dba o właściwe nawodnienie trasy dla zapewnienia najlepszych warunków do wyścigów. 

Duże zaangażowanie jest również ze strony Gminy Chojna i władz naszego miasta. Honorowy Patronat nad zawodami objęła Burmistrz Chojny Pani Barbara Rawecka. Udział w organizacji zawodów ma również chojeński PUK. Zawody są dofinansowane również przez Powiat Gryfiński i Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego. Duże wsparcie lokalnych przedsiębiorstw oraz samorządu gwarantują przeprowadzenie zawodów na wysokim poziomie.

 Jest również szansa, że wreszcie podczas zawodów nie będzie takiej upalnej pogody jak podczas ostatnich dwóch lat, na to liczą zawodnicy i organizator.

Zapraszamy wszystkich chętnych do oglądania zawodów: od 8.00 do 10.30 treningi a o 12.00 start do pierwszego wyścigu, zakończenie planowane jest na godz. 18.00

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza