"Pałac w Gądnie ocalić od zapomnienia" - zapraszają na koncert muzyki klasycznej

W sobotę 6 maja w ruinach Pałacu w Gądnie odbędzie się koncert muzyki klasycznej - zapraszamy serdecznie. Pogoda nam splatała figla ale my się nie poddajemy. Przy ruinach Pałacu stoi ogromny namiot, w którym odbędzie się koncert - zachęcają organizatorzy. 

Wystąpi Trio Smyczkowe (Dianna Domagała-Rowińska- skrzypce, Róża Dymnicka- skrzypce, Katarzyna Kupny- wiolonczela-) przygotowało wspaniały i różnorodny repertuar zawierający utwory muzyki klasycznej i klasyki, znane przeboje, muzykę filmową. W wśród nich "Hallelujah".Ballada pop-folkowa napisana przez kanadyjskiego piosenkarza i autora tekstów Leonarda Cohena, która pierwotnie została wydana na albumie Various Positions z 1984 roku. Piosenka w momencie wydania nie osiągnęła dużego sukcesu, lecz później zdobyła ogromną popularność, istnieje przeszło 240 jej coverów. Wszyscy pamiętamy wykonanie ballady ze "Shreka". 

Dodatkowo organizatorzy przygotowali plenerową wystawę zdjęć pałacu, jego historię, znaleziska oraz ciekawe informacje z okolicy. Wstęp wolny. 

Wydarzenie powstało przy współpracy Feniks Stowarzyszenie na rzecz odbudowy i rewaloryzacji Pałacu w Gądnie Pałac w Gądnie Powiat Gryfiński - ludzie i wydarzenia Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Gądn
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza