Paulina Micał z Gryfina walczy o koronę Miss Województwa Zachodniopomorskiego


Pochodząca z naszego regionu, a dokładnie z Gryfina, Paulina Micał, walczy o koronę Miss Województwa Zachodniopomorskiego. 

W najbliższą sobotę 26 maja obędzie się gala finałowa konkursu Miss Województwa Zachodniopomorskiego. Wśród finalistek znalazła się mieszkanka Gryfina. 

Konkurs Miss Województwa Zachodniopomorskiego jest wydarzeniem, którego zadaniem jest wniesienie świeżości i nowej jakości w wizerunek lokalnych konkursów piękności. Wybory te pełnią funkcję pełnoprawnych eliminacji do najbardziej prestiżowego ogólnopolskiego Konkursu Piękna Polska Miss.

Wybory są promocją województwa Zachodniopomorskiego. Kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki Zachodniopomorskiego dbają także o wizerunek i promocję firm partnerskich. Konkurs wieńczy gala finałowa, na której zostanie wybrana najpiękniejsza mieszkanka Zachodniopomorskiego. Udział w konkursie pozwala na spełnienie marzeń. Dla wielu dziewcząt jest szansą na zrealizowanie swoich ambicji, życiowych planów, a także początkiem kariery w świecie reklamy czy modelingu.

Organizatorzy wydarzenia systematycznie wprowadzają uzasadnione innowacje, prowadzą aktywną działalność charytatywną, rozbudowują formę samego konkursu oraz dbają o jego nienaganny przebieg. Wszystko to wpływa na stabilny rozwój i silną pozycję konkursu.

Głosowanie trwa do 26 maja (piątek) do godz. 16.00. Aby wesprzeć Paulinę należy wysłać SMS o treści MZZ.10, w zależności od tego ile punktów chcemy jej przyznać, 7248 (koszt: 2,46 PLN - 1 punkt), 74550 (koszt: 4,92 PLN - 4 punkty), 79567 (koszt: 11,07 PLN - 12 punktów), bądź 91909 (koszt: 23,37 PLN - 30 punktów).

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza