Plejada gwiazd na Dni Myśliborza 2023. Wiemy, kto wystąpi podczas święta miasta [video]


Większość mieszkańców  naszego regionu nie wyobraża sobie tego, by w kalendarzu imprez plenerowych miało zabraknąć Dni Myśliborza. W tym roku organizatorzy przygotowali prawdziwą bombę muzyczną!

Mamy dobre wieści dla miłośników muzyki rozrywkowej i dobrej zabawy. Podczas zaplanowanego na weekend, od 16 do 18 czerwca wydarzenia wystąpi plejada gwiazd. Na scenie będzie można zobaczyć Kamila Bednarka, Viki Gabor, Fun Factory, Skolima czy zespół Weekend. 

Kamil Bednarek 
Muzyką interesował się już od najmłodszych lat, ucząc się gry na saksofonie i pianinie. Profesjonalną muzykę zaczął wykonywać w 2008 roku po założeniu zespołu Star Guard Muffin, z którym wydał minialbum zatytułowany Ziemia Obiecana. Dwa lata później Bednarek zgłosił się do udziału w programie Mam talent!, gdzie doszedł do finału i zajął ostatecznie drugie miejsce w talent show. Udział w programie stał się dla młodego wokalisty przepustką do kariery. Jeszcze w tym samym roku wydał wraz ze swoim zespołem grupą debiutancki album studyjny zatytułowany Szanuj. Płyta okazała się wielkim sukcesem i znalazła się na szczycie listy sprzedaży płyt OLiS, pokrywając się złotem.
W 2012 roku zespół zawiesił swoją działalność, a Bednarek kontynuował swoją karierę z założonym przez siebie zespołem o nazwie Bednarek. Jeszcze w tym samym roku ukazał się ich debiutancki album pod tytułem Jestem..., który promowały single Cisza i Chodź ucieknijmy... Utwory te przez długi czas znajdowały się na szczytach list przebojów w Polsce. W 2015 roku grupa wydała kolejną płytę, Oddycham, która zyskała status platynowej. Dwa lata później ukazało się kolejne wydawnictwo Bednarka - Talizman - które pokryło się złotem. Bednarek w tym samym roku zdobył cztery nominacje do Eska Music Awards, ostatecznie zgarniając nagrodę w kategorii „Artysta roku”. Na 2021 rok planowany jest kolejny krążek znanego wokalisty, który będzie nosić tytuł Bednarek inaczej.


Wiki Gabor Finalistka drugiej edycji The Voice Kids (2019). Zwyciężczyni 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci (2019). Wydała dwa albumy studyjne: Getaway (Into My Imagination) (2020) i ID (2022).

Skolim - pod artystycznym pseudonimem kryje się tak naprawdę Konrad Skolimowski. To właśnie jego piosenka zatytułowana 'Wyglądasz idealnie' stała się hitem w sieci. 


Szymon Woner, czyli WonerSto najmłodszy w Polsce wykonawca muzyki pop dance. Na koncertach daje ludziom mnóstwo energii ! Wkrótce zaprezentuje swoje nowe oblicze zmieniając stylistykę utworów, spodziewajmy się hitów w stylu pop/trap.


Weekend to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów disco polo. Popularność grupy założonej przez Radosława "Lisa" Liszewskiego wystrzeliła po nagraniu przeboju "Ona tańczy dla mnie" i od tej pory kolektyw muzyczny podbijał nie tylko wesela, ale również największe obiekty w kraju. Lider wraz z muzykami zagrali nawet na PGE Narodowym.


Mejk - grupa powstała w Morągu w 1996 roku Ich pierwszym wielkim przebojem wśród fanów muzyki disco polo był utwór pt. Dla ciebie, pochodzący z debiutanckiego albumu zespołu o tym samym tytule, wydanego pod koniec 1999 roku Z tej samej płyty pochodzi również piosenka pt. Dotknij mnie.


Endrju nagrał piosenkę z Europejską gwiazdą muzyki dance Mario Bischinem. Mario Bischin najbardziej znany jest z piosenki "macarena".

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza