Raper Sobota wystąpi w Chojnie [video]


Blisko po 10 latach w Chojnie ponownie wystąpi znany szczeciński raper Sobota. Jego stare i nowe hity są dobrze znane nie tylko w naszym regonie.

Raper Sobota ostatni raz wystąpił podczas Dni Chojna 2012. Jego koncert przyciągnął setki fanów z całego naszego regionu i wypełnij Plac Konstytucji 3 Maja. Ponownie będzie można go usłyszeć w Chojnie już 7 lipca na stadionie miejskim podczas TKP Festiwal. Koncert zaplanowano na  godzinne 18:00. 

Michał Sobolewski, znany jako raper Sobota to niezwykle uzdolniony i charyzmatyczny raper/MC. Jego fanpage na facebooku ma prawie milion fanów. Sobota koncertuje w całej Polsce, a teledyski mają wielomilionowe wyświetlenia. Lista jego hitów utworów jest bardzo długa to miedzy innymi , Jesteś już mój Jesteś już moja, Lecę, bo chcę czy Jedwab. 


Po 27 latach od premiery hit nieistniejącej dziś grupy Rotary “Na jednej z dzikich plaż” utwór powraca w odświeżonej i co dla nas ważne tanecznej wersji pn.”Lubiła tańczyć“. Wykonawcami są: Sobota, Loka, Adi Foxx i Fabisz.


Rok 2011 to wydanie singla z nowej płyty "Do góry łeb - Sobota feat. chór Montu", ten utwór został nagrany dla Michała Materli na XV galę KSW, którą to wygrał. Uczynił też z tego utworu, swoją piosenkę do wyjścia na ring (również na ostatniej XVI gali KSW) (Mp3 ma ponad 900 000 oglądnięć na youtube)


W marcu 2011 wyszedł pierwszy teledysk promujący drugą solową płytę SOBOTY pt. "Gorączka Sobotniej Nocy" pt. "Jesteś już mój, jesteś już moja". Kawałek stał się hitem i w ciągu miesiące przekroczył liczbę 1 000 000 ściągnięć na youtube.


Dużo koncertuje, a każdy występ jest połączeniem profesjonalnego show i doskonałej zabawy. Ma doskonałą relację z publicznością, co sprawia, że koncert na długo zapada w pamięć. Oprócz tego Michał wystąpił gościnnie na płytach takich wykonawców jak: Smagalaz, Bosski Roman, Kajman, Tallib, Vienio, Vespa.


Czytaj więcej: 

fot. yt. fb 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza