Rekord frekwencji przy Twardowskiego w Szczecinie. Najmłodsi kibice z naszego regionu na trybunach [foto]

Bilsko 20 257 widzów - dokładnie tyle wynosi nowa, najwyższa frekwencja odnotowana na nowym Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera w Szczecinie.

Rekord ten wspólnie ustanowiono przy okazji niedzielnego starcia z Legią Warszawa. Pogoń Szczecin pokonała Legię Warszawa 2:1. Bramki dla portowej drużyny zdobyli w niedzielę Mateusz Łęgowski w dziesiątej minucie i Wahan Biczachcian w osiemdziesiątej ósmej. Gola dla Legii strzelił Maciej Rosołek w czterdziestej ósmej minucie spotkania.

Był to wyjątkowy mecz dla najmłodszych  kibiców z miejscowości Nawodna gmina Chojna.

-  Dzięki zaproszeniu Stowarzyszenia Kibice Razem Pogoń Szczecin w niedzielne popołudnie dzieci z UKS Rurzyca Nawodna miały okazję dopingować Portowców w trakcie meczu z Legią Warszawa. Na pewno ten wyjątkowy dzień dał im wiele radości oraz zapadnie im na długo w pamięci - czytamy w mediach społecznościowych chojeńskiego fanklubu FCh'92.