Wielki sukces zawodników Klubu Motorowego Chojna


W ostatni weekend kwietnia została rozegnana 1. runda Pucharu Polski w Motocrossie i 1. runda Mistrzostw Polski w Quadcrossie. W zawodach uczestniczyli zawodnicy Klubu Motorowego Chojna zajmując w klasyfikacji klubowej 13. miejsce na 41 startujących klubów, w Mistrzostwach Polski Quad w klasyfikacji klubowej chojnianie zajęli 8. miejsce. 

Najlepszy wynik indywidualnie osiągnął Kacper Matecki wygrywając dwa wyścigi w swojej klasie. Szczególnie fascynujący był drugi wyścig gdzie Kacper jadąc cały wyścig na drugiej pozycji bez powietrza w tylnym kole na ostatnim okrążeniu wyprzedził lidera i zdecydowanie wygrał 1. rundę Pucharu Polski w Motocrossie. 

Wyniki naszych zawodników: klasa MX1 BiC – 1 miejsce Kacper Matecki, 20 Jarosław Kozłowski, klasa MX Masters – 17 Paweł Adamczyk, 29 Krzysztof Perużyński, 40 Jarosław Dąbrowski, klasa MX Open – 19 Michał Bukała, klasa MX Junior – 26 Cezary Muszyński.

W Mistrzostwach Polski Quadcross reprezentant naszego klubu Wiktor Kuśmierczak po bardzo zaciętej walce zajął 5 miejsce .

Już 21 maja kolejna runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie na chojeńskim torze - zapraszam serdecznie.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza