Wspólnie sadzili "Las Papieski"


Aż cztery tysiące dębów posadzono w okolicy miejscowości Rów w nadleśnictwie Myślibórz. Wśród wielu uczestników, Komendę Powiatową Policji w Myśliborzu reprezentował I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Myśliborzu mł. insp. Bogdan Marciniak.

To już kolejna edycja, w trakcie której dla upamiętnienia Jana Pawła II uczestnicy posadzili kilka tysięcy dębów. Oprócz dzieci i wielu przedstawiceli urzędów z terenu powiatu Myśliborskiego w sadzeniu lasu papieskiego uczestniczyli przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach, Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie, Komisariatu Policji w Chojnie oraz przedstawiciele Straży Pożarnej.

W sadzeniu drzewek uczestniczyły cztery pokolenia. W inicjatywę sadzenia dębów bardzo mocno włączyła się także Komenda Powiatowa Policji w Myśliborzu. Wśród wielu uczestników można było dostrzec reprezentującego naszą jednostkę I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Myśliborzu mł. insp. Bogdana Marciniaka.

Wszyscy bardzo ciężko pracowali co w efekcie przyczyniło się do posadzenia czterech tysięcy dębów. Po wielu latach w tym miejscu wyrośnie las, który został poświęcony pamięci Papieża Polaka Jana Pawła II.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza