Zapraszają do odwiedzenia "Miasteczka profilaktyki"


Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gryfinie serdecznie zaprasza do odwiedzenia "Miasteczka profilaktyki" organizowanego przez Inspekcję Sanitarną w Gryfinie w ramach Akcji "Bezpieczne Wakacje 2023".

Miasteczko będzie można odwiedzić w sobotę 27 maja w godzinach od 9:00 do 14:00 na Placu Księcia Barnima I w Gryfinie.

W miasteczku dostępne m. in. wóz bojowy Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie, radiowóz policyjny Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie, quad Inspekcji Weterynaryjnej w Gryfinie, wóz bojowy Straży Leśnej Nadleśnictwa Gryfino, ćwiczenia z udzielania pierwszej pomocy, zabawy i gry przygotowane przez ZHP Chorągiew Zachodniopomorską, koło fortuny z nagrodami, aktywności w narko- i alko- goglach, badanie ciśnienia i glikemii, profilaktyka raka piersi oraz wiele innych atrakcji.

Partnerami i współorganizatorami Akcji „Miasteczka profilaktyki” są: Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie, Wodne Ochotnicze Pogotowie, Ratunkowe Oddziała w Gryfinie, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Gryfinie, Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Zachodniopomorska, Urząd Miasta i Gminy Gryfino, Nadleśnictwo Gryfino, Zachodniopomorska Grupa Ratowniczo Poszukiwawcza „GRYF”, Stowarzyszenie Amazonek „EWA” z Gryfina, Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej „ORKAN”.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza