Zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy "Aktywni i Kulturalni"


W najbliższą sobotę 13 maja Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Trzcińskiej zaprasza na Rodzinny Rajd Rowerowy "Aktywni i Kulturalni", który odbędzie się w ramach IX Nocy Muzeów 2023. Start i meta przy byłym dworcu kolejowym w Trzcińsku-Zdroju. 

Przejazd odbędzie się ścieżką rowerową na trasie Trzcińsko-Zdrój -> Godków. Łączny dystans do przebycia to 36 km. Zbiórka i rejestracja uczestników o godz. 14.00, a start o godz.14.30. Na miłośników 2 kółek czekać będzie poczęstunek w Godkowie, pogadanka o historii drogi R20 oraz gry i zabawy integracyjne. Wszyscy rowerzyści będą na czas rajdu objęci ubezpieczaniem, a nad ich bezpieczeństwem będzie czuwać OSP Trzcińsko-Zdrój. Osoby niepełnoletnie aby uczestniczyć w wydarzeniu potrzebują mieć zgodę rodziców lub opiekuna prawnego. 

Rajd „Aktywni i Kulturalni" jest jednym z cyklu wspólnych wyjazdów, podczas którego będzie można wygrać rower ufundowany przez Burmistrza Gminy Trzcińsko-Zdrój Bartłomieja Wróbla. Aby wziąć udział jego losowaniu wystarczy zebrać pieczątki podczas każdego z 4 rajdów. Regulamin i zgody rodziców dostępne są na stronie www.trzcinsko-zdroj.pl oraz www.bicktz.pl 

Wydarzenie dofinansowane jest ze środków Urzędu Miejskiego w Trzcińsku-Zdroju oraz Programu Społecznik zainicjowanego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany miejsca lub terminu wydarzenia z przyczyn od nich niezależnych (pogoda).

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza