"Aktywni z Naturą" - Dzień Dziecka w Nawodnej [foto] [video]


"Aktywni z naturą" - pod taką nazwą klub piłkarski Rurzyca Nawodna zorganizował niezwykły festyn z okazji Dnia Dziecka, włączając się w inicjatywę promowania aktywności fizycznej i kontaktu z przyrodą. 

Wydarzenie odbyło się w sobotę 3 czerwca  zgromadziło licznie dzieci i młodzież. Uczestnicy mogli cieszyć się wieloma atrakcjami. OSP Nawodna przygotowało między innymi pokazy strażackie. Dla najmłodszych fanów przygotowano dmuchawce oraz konkurs "turbokazaka".  Na mieszkańców czekało ciasto i słodkości przygotowanie przez koło Gospodyń Wiejskich w Nawodnej.

Dzień pełen wrażeń zakończył mecz klasy okręgowej. Gospodarze podejmowali Czcibora Cedynię. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 2-1.

Podziękowania

Widzieć uradowane twarze najmłodszych ,bezcenne... 

Składamy serdeczne podziękowania dla pana Andrzeja Szelążka Dyrektora Regionalnej Dyrekcji lasów Państwowych w Szczecinie  i wszystkim osobom które pomagały zorganizować ten szczególny dzień. Dziękujemy bardzo Pani burmistrz Barbarze Raweckiej jak i Panu zastępcy Marcinowi Pisanko za przyjęcie zaproszenia i odwiedziny  Królewska Chojna. Dziękujemy również Panu Łukaszowi Podleśnemu za okazałą pomoc. 


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza