Był poszukiwany listem gończym. Został zatrzymany za przekroczenie prędkości


Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego myśliborskiej komendy zatrzymali 26-latka, który przekroczył prędkość. Ponadto był poszukiwany listem gończym. Zatrzymany najbliższe 3 miesiące spędzi w za kratkami.

13 czerwca br. nie był szczęśliwy dla 26-letniego mężczyzny. Policjanci z myśliborskiej grupy SPEED podczas patrolu w miejscowości Wierzbnica na drodze krajowej nr 23, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Audi, który przekroczył prędkość. Na drodze na której obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h, 26-latek poruszał się z prędkością około 60 km/h. 

W trakcie wykonywania czynności z mężczyzną, okazało się, że jest on poszukiwany listem gończym w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Teraz 26-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w zakładzie karnym.

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym jest ściśle związane z przestrzeganiem przez kierujących obowiązujących przepisów, w tym limitów prędkości. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od tego, z jaką prędkością się poruszamy.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza