Gra Posiadłość Szaleństwa - odkryj mroczne sekrety!

Wciel się rolę nieustraszonego bohatera i odwiedź jedną z najstraszniejszych lokalizacji, jakie jesteś sobie w stanie wyobrazić. Posiadłość Arkham to miejsce, w które zwykli ludzie się nie zapuszczają. Obskurne otoczenie opanowane przez nadnaturalne siły i okropne monstra kryje w sobie przerażające sekrety. Gra planszowa Posiadłość Szaleństwa to pozycja dla śmiałków, którzy odważą się skierować swoje kroki w najgorsze odmęty okolicy.

Alt – gra Posiadłość Szaleństwa

gra Posiadłość Szaleństwa

Co czeka Cię podczas rozgrywki?

Zwykłym śmiertelnikom nieznane są wszystkie bestie gromadzące się tam w blasku księżyca. W grze Posiadłość Szaleństwa 2 edycja niepozorna grupa badaczy zamierza sprawdzić, co skrywa się za skrzypiącymi wrotami Arhkam. Na miejscu członkowie wyprawy będą musieli przeciwstawić się najgorszym koszmarom, których nikt przy zdrowych zmysłach nie był w stanie wyśnić. Wszechogarniające szaleństwo złapie w swoje macki najtwardszych poszukiwaczy przygód.

W kręgu obłąkania

Posiadłość Szaleństwa 2 ed to kooperacyjna gra planszowa zapewniająca idealną rozrywkę dla grupy od jednego do pięciu graczy w sugerowanym wieku 14+. Wcielając się w badaczy tajemnic, będą musieli spenetrować mroczną przystań szaleństwa jaką jest Arkham. Szukając rozwiązań dla odwiecznych niewiadomych, zwiedzą także inne lokalizacje wypełnione łamigłówkami, sekretami i rozmaitymi zagrożeniami. Na każdym kroku czyhać będzie niebezpieczeństwo. W trakcie poszukiwań napięta atmosfera potrafi doprowadzić do załamania. W pogoni za kolejnymi zadaniami gracze nie mogą stracić koncentracji i pozwolić wrogom na wykorzystanie elementu zaskoczenia. Dla każdego, kto nie boi się podjąć tego wymagającego wyzwania, gra Posiadłość Szaleństwa będzie świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu w gronie najbliższych.

Alt – gra Posiadłość Szaleństwa

wygląd kart do gry Posiadłość Szaleństwa


Dodatek Konwertujący

Istotnym aspektem każdej rozgrywki są specjalne dodatki. Nie inaczej jest w przypadku gry Posiadłość Szaleństwa. Dodatek w postaci Zestawu Konwertującego to absolutny must have wszystkich uczestników rozgrywki. Dzięki niemu gracze posiadający pierwszą wersję gry będą mogli wykorzystać pochodzących z niej badaczy, potwory oraz kafelki planszy w trakcie rozgrywki w ramach drugiej edycji Posiadłość Szaleństwa gra planszowa. Uwaga! Do prowadzenia swobodnej rozgrywki wymagana jest darmowa aplikacja dostępna na urządzenia mobilne oraz PC (systemy Mac i Windows). Do pobrania aplikacji wymagany jest dostęp do internetu oraz połączenie z jednym ze sklepów: Apple iOS AppStore, Google Play lub Amazon Appstore. Aby wyszukać aplikację w sklepie, należy wpisać jedną z fraz: Posiadłość Szaleństwa albo Mansion of Madness.

Alt – gra Posiadłość Szaleństwa

gra Posiadłość Szaleństwa dodatek Przerażające Podróże

Dla kogo przeznaczona jest gra Posiadłość Szaleństwa?

Gra Posiadłość Szaleństwa przeznaczona jest dla grupy odbiorców, która lubi gry planszowe o tematyce grozy, tajemnic i przygód. Może być skierowana zarówno do osób grających samodzielnie, jak i do grupy graczy. Osoby zainteresowane tym tytułem będą miały okazję wcielić się w role badaczy tajemnic, którzy eksplorują nawiedzone posiadłości, takie jak Arkham. Gra oferuje emocjonującą rozgrywkę, pełną niezwykłych sekretów, trudnych łamigłówek i zagrożeń związanych z nadprzyrodzonymi siłami.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza