Jechał ponad 100 km/h, stracił prawo jazdy.


Kolejny miłośnik szybkiej jazdy wpadł w ręce policjantów myśliborskiej drogówki. 34-letni mieszkaniec gminy Myślibórz w terenie zabudowanym, na obowiązującej „pięćdziesiątce”, jechał swoim Audi ponad 100 km/h. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy na 3 miesiące oraz ukarali mandatem. Na jego konto trafiło także 13 punktów karnych.

Nadmierna prędkość to ciągle jeden z głównych powodów tragicznych zdarzeń na drogach. Myśliborscy policjanci ruchu drogowego, dbając o bezpieczeństwo na drodze, stale kontrolują prędkość z jaką poruszają się kierowcy, niestety często dochodzi do rażącego łamania przepisów ruchu drogowego przez kierujących.

W tym tygodniu policjanci ruchu drogowego w Myśliborzu na ul. Gorzowskiej zatrzymali do kontroli drogowej osobowe Audi. Przyczyną kontroli była prędkość kierującego. Mężczyzna w terenie zabudowanym gnał swoim samochodem z prędkością 101 km/h. Piratem drogowym okazał się 34-letni mieszkaniec gminy Myślibórz.  Oprócz zatrzymanych na 3 miesiące uprawnień do kierowania, nieodpowiedzialny kierowca został ukarany wysokim mandatem w kwocie 1500 zł, a na jego konto trafiło 13 punktów karnych.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza