Komplet publiczności na piłkarskich derbach gminy Chojna. Odra pokonuje Rurzycę [foto] [video]

To było piłkarskie święto w Nawodnej. Mecz pomiędzy Rurzyca Nawodna a Odrą Chojna oglądał komplet publiczności.

Derby Gminy Chojna odbyły się w sobotę 10 czerwca o godzinnie 10:00. Lokalny hit dostarczył kibicom wiele emocji.

Gospodarze stwarzali sobie okazje do zdobycia bramki, jednak to goście schodzili na przerwie z rezultatem 0-2. W drugiej połowie kibice zobaczyli wiele walki z obu stron. Na kilka minut przed końcem Odea zdobyła trzecią bramkę. Wynik nie uległ już zmianie.

Na meczu mogliśmy zobaczyć wielu fanów piłki nożnej z całego regionu oraz władze samorządowe na czele z Burmistrz Gminy Chojna i zastępcą Burmistrza czy Radnymi Gminy Chojna. Spotkanie przebiegało w bardzo dobrej atmosferze, na trybunach nie brakowało głośnego dopingu czy pokazów pirotechnicznych. Nad bezpieczeństwem kibiców czuwała Ochotnicza Straż Pożarna w Nawodnej.