Moto Piknik Dłusko Gryfińskie 2023 [foto]


Druga edycja Moto Piknik Dłusko Gryfińskie 2023. Impreza okazała się sukcesem. Organizatorzy zaprosili wszystkich właścicieli nietuzinkowych pojazdów, motocykli każdego rodzaju, starych i nowych samochodów, rzadko spotykanych aut z USA, pojazdów militarnych, quadów oraz innych unikalnych pojazdów. Goście mieli okazję podziwiać te wyjątkowe pojazdy w sielskim piknikowym klimacie.

W porównaniu do poprzedniej edycji, która była bardziej eksperymentalna, tegoroczna impreza została przeprowadzona z pełnym profesjonalizmem. Zorganizowano oddzielne namioty dla uczestników zlotu i gości, a na profesjonalnej scenie odbywały się koncerty, w tym występ kultowego zespołu Skaner. Na terenie imprezy można było znaleźć również food trucki, stoiska z rękodziełem oraz wybory pojazdów zlotu w wielu kategoriach z atrakcyjnymi nagrodami.

Moto Piknik nie był tylko wydarzeniem motoryzacyjnym, ale również okazją do wsparcia szlachetnych celów. Była prowadzona akcja promująca krwiodawstwo, a także charytatywna akcja na rzecz Tosi z Widuchowej i Natanka z Dłuska. Uczestnicy mieli możliwość wesprzeć te akcje na różne sposoby, np. poprzez przejażdżki autami, animacje, jazdę na kucykach, plecenie warkoczyków czy udział w loterii fantowej. Podczas imprezy odbywały się również pokazy służb, była dostępna kuchnia polowa, organizowano konkursy z nagrodami, a nawet strzelnicę. 

Organizatorzy zadbali o bezpieczeństwo uczestników, a na terenie imprezy obecni byli ratownicy z Gryfińskie Stowarzyszenie Ratownicze, którzy nie tylko uczyli pierwszej pomocy, ale także wspólnie z druhami ochotnikami dbali o bezpieczeństwo wszystkich uczestników. Mimo nagłego gradobicia, które niespodziewanie nawiedziło imprezę, uczestnicy nie rozstali się, a impreza trwała do późnych godzin nocnych. 

Druga edycja Moto Pikniku Dłusko Gryfińskie 2023 zyskała uznanie i gratulacje zarówno dla pomysłodawców, jak i organizatorów.  Ich wysiłki sprawiły, że impreza stała się wyjątkowym i kultowym wydarzeniem motoryzacyjnym, na które w przyszłości tłumnie będą zjeżdżać się właściciele nietuzinkowych pojazdów!  OSP BANIE, Florian Osp Dłusko Gryfińskie, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie, GMINA BANIE.


fot.  Powiat Gryfiński - Informacje z Regionu
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza